Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 11 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Zapaliło się „Pod Koniami”

Na razie nie wiadomo co było przyczyną pożaru jaki nocą wybuchł w pubie „pod Koniami” przy Alei Legionów w Łomży. Pożar zgłoszono strażakom około godziny 3.15. Gdy jednostka ratowniczo-gaśnicza dotarła na miejsce paliło się w pomieszczeniu głównym baru i w kuchni. Strażacy szybko opanowali sytuację i ugasili ogień. Straty spowodowane pożarem wstępnie oszacowano na 15 tys zł.

Cała akcja gaśnicza trwała około godziny. Jak wyjaśnia dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży jednoznaczne wskazania przyczyny wybuchu pożaru nie było możliwe. Być może powstał on w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej, ale w ocenie strażaków mogło dojść także do podpalenia. Sprawę wyjaśnia policja.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę