Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Będą burze, możliwe że z gradem

Barbara Jakubowska, dyżurny synoptyk Białostockiego Biura Prognoz ostrzega przed możliwymi burzami, a nawet lokalnie gradobicia. Ostrzeżenie ważne jest dziś (w niedzielę) od godz. 12:00 do godz. 22:00 na terenie całego województwa podlaskiego.

Burzom towarzyszyć będą opady deszczu o wysokości od  5 do 20 mm, lokalnie do 30 mm a wiatr będzie osiągać w porywach prędkość  do 70 km/h.

Skutki takiej pogody to zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych, zagrożenie pożarowe, zagrożenie życia od uderzenia piorunów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę