Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Łomżyńska Solidarność już wybrała...

Główne zdjęcie
Henryk Piekarski

„Jest on znakomicie przygotowany aby walczyć w Brukseli o sprawy ważne dla naszego Regionu i Polski” - tak o kandydacie na europarlamentarzystę, piszą związkowcy z łomżyńskiej Solidarności. W specjalnym stanowisku, podpisanym przez Henryka Piekarskiego, przewodniczącego Rady Oddziału NSZZ „Solidarność” w Łomży, działacze związku wzywają członków i sympatyków Solidarności do głosowania właśnie na niego.

„Rada Oddziału Łomża Region Mazowsze NSZZ „Solidarność” popiera kandydaturę Pana Wiesława Grzymały do Parlamentu Europejskiego” - czytamy w przesłanym nam oświadczeniu. - „Pan Wiesław Grzymała jest Przewodniczącym Rady Miasta Łomża, uważamy iż jest on znakomicie przygotowany aby walczyć w Brukseli o sprawy ważne dla naszego Regionu i Polski” - argumentują związkowcy.
Henryk Piekarski, przewodniczący Rady Oddziału, który podpisał stanowisko podkreśla, że Grzymała jest kandydatem z listy ugrupowania, które „jest bliskie Solidarności”, ale w całym komunikacie nazwa tej partii nie pada.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę