Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Badania internetu w Łomży

Jestem studentką socjologii i obecnie pisze pracę magisterską. Mam ogromną prośbę do wszystkich ludzi chcących zrobić dobry uczynek dla mnie i dla swojego miasta. Przeprowadzam badania na temat rozwoju Internetu w mieście Łomża. Badania te pozwolą mi na odpowiedzieć na pytania dotyczące stanu rozwoju Internetu i stopnia wykorzystania jego przez mieszkańców Łomży. Na ich podstawie będę mogła wnioskować o tym, co można zrobić by Internet uczynić bardziej przydatnym w codziennym życiu mieszkańców Łomży.

W związku z tym mam do was ogromną prośbę o pomoc w tych badaniach i wypełnienie ankiety. Chciałabym poznać głos Internetów, czyli Wasz na istotne kwestie związane z funkcjonowaniem Internetu w takim mieście jak Łomża. Opina każdego z Was mnie interesuje!
Wypełnienie ankiety (w załączniku) zajmuje około 10 minut, jest ona całkowicie anonimowe, a wyniki służyć będą wyłącznie celom naukowym. Z góry dziękuje wszystkim za pomoc w napisaniu pracy magisterskiej!

Pozdrawiam
Magdalena Radziszewska

Załączniki


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę