Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Bił i ...zabił

37-letnia kobieta nie żyje. W trakcie libacji alkoholowej prawdopodobnie została pobita przez swojego konkubenta – podają wysokomazowieccy policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia do którego doszło w Ciechanowcu.

Ciało 37-letniej kobiety odnaleziono w sobotę rano. Wówczas mężczyzna wezwał pogotowie do jak się okazało martwej kobiety. Mężczyzna, który wzywał pomocy lekarza, był pijany. Po przebadaniu alkomatem przez policjantów okazało się miał blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Sledczy podejrzewają, że to on odpowiada za śmierc kobiety.
Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że wcześniej w jednym z domów w Ciechanowcu kilka osób spożywało alkohol. Gdy w mieszkaniu została tylko kobieta i jej konkubent w pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do kłótni. Gdy zabrakło argumentów słownych w ruch poszły pięści. 40-letni mieszkaniec Ciechanowca pobił konkubinę.
Policjanci zatrzymali 40-latka. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę