Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Nietrzeźwy weekend

Ośmiu pijanych kierowców zatrzymali w miniony weekend łomżyńscy policjanci. Rekordowy wynik to prawie 3,2 promila alkoholu w organizmie. Tyle „wydmuchał” 36-letni kierowca poloneza. Niewiele trzeźwiejsi byli rowerzyści...

Prawie 3 promile alkoholu wskazał alkomat, którym badany był 43-letni rowerzysta. Niewiele mniej miał 24-latek, który również poruszał się rowerem. W jego przypadku alkomat pokazał prawie 2,3 promila alkoholu w organizmie.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę