Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst sponsorowany

Dzień Matki

Zostało tylko pięć dni, żeby przygotować ten dzień. Tylko pięć dni, aby sprawić by ten dzień był choć w niewielkim stopniu taki jak Twoja Mama. Taki jak Mama? Ale właściwie jaki? Pełen bezinteresownej miłości, troskliwej opieki i szlachetnej wyrozumiałości? Tak, na pewno twoja Mama jest pełna samych niepowtarzalnych cnót. Dlatego szczególnie w tym dniu możesz podziękować jej za to jaka jest, a przecież jest najlepsza.

Myślisz sobie, dla niej wszystko! Tak wszystko, ale tak właściwie co? Niezależnie czy masz siedem, dwadzieścia siedem, czy czterdzieści siedem lat prezent musi być wyjątkowy. Pierwszy pomysł – poszukiwania w internecie, ale czy upominek dojdzie na czas? Pięć dni to jednak trochę za mało, by ryzykować, w końcu Twojej Mamie należy się to co najlepsze. Myślisz, klapa, koniec, czeka Cię gonitwa po sklepach, której koniec i tak jest oczywisty. Padasz z nóg, a prezentu nie ma, lub u kresu sił poddajesz się i kupujesz cokolwiek, obiecując sobie, że za rok zajmiesz się tym wcześniej.

Jednak, mimo iż może jeszcze o tym nie wiesz, mam dla Ciebie zupełnie inny scenariusz. Jest takie miejsce i to niedaleko, w środku naszego miasta. Tam na pewno znajdziesz ten jedyny i wymarzony prezent dla Twojej niesamowitej Mamy. To miejsce to Kwiaciarnia i Galeria Upominków STORCZYK, która mieści się przy Placu Niepodległości 16. Znajdziesz tam nie tylko urzeczywistnienie swojego wymarzonego prezentu, ale również jeżeli się wahasz, pomożemy Ci rozwiać wątpliwości i dokonać najlepszego wyboru. Zdając sobie sprawę z tego, że właśnie u nas będziesz poszukiwać wyjątkowego prezentu, dołożyliśmy wszelkich starań, aby sprostać najbardziej wymagającym klientom. Dla Mamy eleganckiej, możesz wybrać ekskluzywną Porcelanę Śląską, dla Mamy romantycznej - aromatyczne świece, dla Mamy kolekcjonerki - aniołka, który wzbogaci jej zbiór. To tylko kilka z szerokiego wachlarza naszych propozycji. Jednak nie pozostalibyśmy sobą gdyby nie nasza podstawowa oferta, czyli kwiaty. Z okazji tego szczególnego dnia mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję: z kuponem umieszczonym w Gazecie Bezcennej otrzymasz 5% rabatu na wszystkie zakupy lub dostawę bukietu pod wskazany adres w Łomży GRATIS !!!

Zatem zapraszamy, nie czekaj, przyjdź już dziś i wybierz to z czego Twoja Mama na pewno będzie zadowolona, tak bardzo jak ze swojego dziecka ;)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę