Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.radio.bialystok.pl

Podróż warta 66 punktów karnych i 2300 złotych

28-latek z Łomży dołączył do grona rekordzistów w kategorii największa liczba punktów karnych otrzymana podczas jednej kontroli. Łomżyńscy policjanci chcieli zatrzymać kierowcę Nissana do kontroli - ten zlekceważył ich polecenia. Policjanci ruszyli za nim w pościg. W trakcie ucieczki kierowca popełnił szereg wykroczeń drogowych.

Kiedy policjanci zatrzymali uciekiniera został ukarany mandatem w wysokości 2300 zł, a na jego konto trafiło 66 punktów. Policjanci skierowali także wniosek do Sądu Grodzkiego o ukaranie kierowcy za to, że nie zatrzymał się do kontroli drogowej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę