Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Zasłużeni dla rolnictwa

Prof. dr hab. Roman Engler rektor Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży i Andrzej Kiełczewski prezes Pepees S.A. znaleźli się w grupie blisko 50 osób i instytucji które uhonorowano medalami św. Izydora. W ten sposób Stowarzyszenia Świętego Izydora Oracza z Białegostoku nagradza tych którzy działają na rzecz rolnictwa.

Medale św. Izydora wręczono podczas specjalnej Mszy świętej w intencji rolników, której  przewodniczył  arcybiskup Stanisław Szymecki. Uroczystości odbyła się w kościele pw. Ducha Świętego w Białymstoku. To tu istnieje Sanktuarium Św. Izydora Oracza i kaplica ku pamięci tego świętego parobka z Hiszpanii, który jest patronem rolników.
Medale św. Izydora przyznaje Kapituła Stowarzyszenia Świętego Izydora Oracza, której przewodniczy poseł Krzysztof Jurgiel. W tym roku wśród wyróżnionych osób prywatnych i instytucji byli także m.in. Prof. dr hab. Roman Engler rektor Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży Andrzej Kiełczewski prezes Pepees S.A., Andrzej Jan Lemański ze Zbójnej, Bogumiła Roszczyk Parzych z Mątwicy pod Nowogrodem oraz Bank Spółdzielczy w Kolnie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę