Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Jazda po pijanemu: vento na dachu, trzy osoby w szpitalu

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Na szczęście tym razem skończyło się tylko na strachu i niegroźnych obrażenia ciała, ale mogło być dużo gorzej... Najprawdopodobniej wskutek nadmiernej prędkości i wypitego alkoholu 20-letni kierowca volkswagena vento stracił panowanie nad samochodem wpadł do rowu i kilkakrotnie dachował. On i dwójka jego o rok młodszych pasażerów wylądowała w szpitalu.

Do wypadku doszło w niedzielę rano na trasie relacji Jeżewo – Sokoły doszło do wypadku. Jak relacjonują policjanci 20-letni kierowca volkswagena jechał z dwójką pasażerów.
- Najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków na drodze i stracił panowanie nad pojazdem – podaje Alicja Buczkowska oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem. - Vento zjechało do rowu, a tam kilkakrotnie dachując zatrzymało się na jezdni „kołami do góry”.
Po zbadaniu trzeźwości okazało się, że wszyscy uczestnicy byli pijani. Kierowca miał prawie 1 promil alkoholu w organizmie. On i 19-letnia pasażerka zostali przewiezieni do szpitala. Tam też trafił 19-letni pasażer, który oddalił się z miejsca wypadku.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę