Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Pijany kierowca quada zgubił pijanego pasażera

Do nietypowego zdarzenia doszło w Ciechanowcu. Policjanci zostali zawiadomieni, że na jednym z tamtejszych skrzyżowań leży ranny mężczyzna. 44-latek z urazem głowy trafił do szpitala, a policjanci zaczęli wyjaśniać skąd on się tam wziął. Okazało się, że był pasażerem quada, który kilka minut wcześniej tędy przejechał.

Policjanci szybko zlokalizowali czterokołowca. Po zatrzymaniu go okazało się, że kierowca jest pijany.  Jak podaje młodszy aspirant Alicja Buczkowska, oficer prasowy KPP Wysokie Mazowieckie, po przebadaniu wyszło na jaw, że 37-letni mieszkaniec gminy Klukowo w wydychanym powietrzu ma prawie 3 promilem alkoholu. Dopiero w trakcie rozmowy z policjantami kierowca uświadomił sobie, że chyba zgubił swojego pasażera. Wcześniej o niczym nie wiedział.
Warto dodać, że mężczyzna, który spadł z quada i trafił do szpitala, miał niemal identyczny poziom alkoholu w organizmie jak kierowca. On po wykurowaniu się będzie „wolny”, a  37-latek przed sądem odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę