Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Uwięzili ekspedientkę w toalecie i okradli sklep

Do nietypowej kradzieży doszło w Czyżewie. Złodzieje najpierw zamknęli ekspedientkę w toalecie, a gdy było już „czysto” splądrowali sklep. Kobietę uwolnił, klient który po kilkunastu minutach od kradzieży przyszedł na zakupy. Teraz złodziei poszukują policjanci.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano. Jak wynika z ustaleń policji złodzieje widząc, że ekspedientka poszła do toalety wykorzystali tę sytuację. Drzwi do pomieszczenia zablokowali zamrażarką. Gdy nic i nikt im już nie mógł w niczym przeszkodzić spenetrowali sklep. Ukradli papierosy, piwo i pieniądze z kasy fiskalnej, po czym jak gdyby nic wyszli ze sklepu. „Uwięzioną” sklepową uwolnił jeden z klientów, który po kilkunastu minutach od kradzieży przyszedł na zakupy. Wówczas wezwano na miejsce policjantów, którzy teraz usiłują ustalić sprawców zuchwałej kradzieży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę