Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@

W lasach nieco lepiej

Przelotne opady deszczu, jakie w ostatnich dniach nawiedzały region nieco poprawiły sytuację w lasach. Nie jest już tak katastrofalnie sucho, jak przed tygodniem, ale powodów do wielkiej radości na razie też nie ma. Zagrożenie pożarowe w lasach regionu dziś określane jest jako średnie.

Według pomiarów stacji ulokowanej w Baczach Mokrych w Nadleśnictwie Łomża wilgotność ściółki leśnej dziś w południe wynosiła 15.4 %. W Morgownikach w Nadleśnictwie Nowogród jest jeszcze trochę lepiej. Tu pomiar wskazały że wilgotność ściółki wynosi 16.6 %.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę