Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Kup pan radiowóz

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Volkswageny, daewoo, fiaty, uazy, a przede wszystkimi polonezy czekają na nowych właścicieli. Blisko 200 samochodów, które przez lata służyły policjantom można nabyć już dziś. Przetarg na radiowozy wycofane ze służby organizuje KWP w Białymstoku. Cena wywoławcza za najtańszego - uszkodzonego - poloneza to 175 zł.

Na nowych właścicieli czeka 190 pojazdów. Do nabycia są między innymi żuki, volkswageny, uazy. - Jednak najliczniejszą grupę wystawionych do przetargu aut stanowią polonezy – podkreśla podinsp. Andrzej Baranowski. - Tych jest blisko 160. Ich ceny wywoławcze uzależnione między innymi od wieku, przebiegu oraz stanu technicznego wahają się w granicach od 175 zł za uszkodzony pojazd z 1998 r. do 1750 zł za poloneza z 2002 roku. Wśród nich można znaleźć były radiowóz, który ma na liczniku nieco ponad 46 tys. km, jest też taki, który w policyjnej służbie przejechał prawie 400 tys. km.

Dodajmy, że przetarg rozpocznie się punktualnie o godzinie 11.00 w stacji obsługi Komendy Wojewódzkiej Policji przy ul. Hajnowskiej w Białymstoku.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę