Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Pijany kierowca autobusu wjechał do rowu

Kierowca autobusu relacji Łomża - Zambrów – Białystok nagle, na prostym odcinku drogi, zjechał do rowu. Na szczęście nikomu z 11 pasażerów nic się nie stało. Po przyjechaniu na miejsce wypadku policji okazało się, że kierowca – 38 letni mieszkaniec Łomży - był pijanych. W wydychanym powietrzu miał 0.65 promila alkoholu.

Do wypadku doszło w sobotni poranek. Jak podaje starszy sierżant Monika Dąbrowska, oficer prasowy KPP w Zambrowie, autobus planowo – przed godziną 8.00 – wyjechał ze stacji w Zambrowie. Niestety daleko nie ujechał. w podzambrowskim Wiśniówku kierowca nagle zjechał na lewy pas drogi a potem wprost do rowu. Na szczęście 11 pasażerom i samemu kierowcy nic się nie stało. Na miejsce natychmiast przyjechali policjanci. Okazało się, że 38-letni kierowca - mieszkaniec Łomży był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego 0,65 promila alkoholu. Teraz policjanci wyjaśniają jak to się stało, że pijany jechał autobusem.
Sprawca zdarzenia, za taką jazdę odpowie przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę