Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Studio Lato, Disco Polo, Piątnica, niedziela...

„Miałaś, co chciałaś”, „Ciało do ciała”, „Jesteś szalona” - to przeboje, które zna, lubi, nuci... a nawet głośno śpiewa (choćby na weselach) każdy chłopak i każda dziewczyna. Disco Polo będzie królowało w niedzielny wieczór w Piątnicy. Na scenie przy hali sportowej wystąpią Diadem, Toples, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Boys. Ponad trzygodzinną dawkę Disco Polo mieszkańcom Piątnicy, i gościom z całej okolicy, zapewni Studio Lato Polskiego Radia Białystok, które właśnie w Piątnicy wystartuje w trasę po całym regionie.

Impreza zacznie się o godzinie 14.00. Na początku będą konkursy, występy, pokazy i inne atrakcje w tym koncerty miejscowych zespołów: Kapeli Kurpiowskiej, Muzykującego rodzeństwa  Lewiarzy, czy Zespołu Śpiewaczego Klubu Seniora działający przy piątnickim Gminnym Ośrodku Kultury. Im bliżej wieczoru tym na scenie będą błyszczeć coraz  większe gwiazdy. O godz. 16.30 wystąpić ma Marszałek Województwa Podlaskiego, który zainauguruje intrygująco brzmiącą akcję „włóż kapelusz”. Po nim na pół godziny scenę zajmie białostocki zespół JIM BEEN.
Prawdziwe święto Disco Polo zacznie się od godziny 17.30. Wówczas scenę opanują członkowie zespołu DIADEM. Przez blisko godzinę będą zabawiać publikę, po czym ustąpią miejsca grupie TOPLES (18.40). Główną gwiazdą piątnickiej imprezy będzie legendarny zespół BOYS. On na scenie muzyki Disco Polo króluje już od 18 lata, a hity „Jesteś szalona”, „Wolność” czy „Jagódka” weszły do kanonu. Koncert BOYS rozpocznie się o godzinie 20.00. 
Jak zapowiada wójt Piątnicy Edward Łada zabawa będzie trwała aż do godziny 21.30. Wstęp na niedzielną imprezę w Piątnicy, jak i na wszystkie inne koncerty w ramach Studio Lato, jest bezpłatny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę