Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Łomżyniak w potrzebie...

Nazywam się Michał Stolarewicz, jestem z naszej kochanej Łomży, ale obecnie mieszkam w Warszawie. Studiuję tutaj dziennikarstwo oraz pracuję w GW. Pomimo że już nie mieszkam w Łomży, to zawsze pozostanie w moim sercu ogromny sentyment do tego miasta. Dość często (w sumie to codziennie :)) odwiedzam serwis 4lomza.pl. Piszę do Państwa z prośbą o przysługę, ponieważ staram się obecnie o uzyskanie głosów w eliminacjach do TVN Warszawa.

Pierwszy etap eliminacji polegał na zgłoszeniu się do stacji z własnym pomysłem na program, ja zgłosiłem się z pomysłem nowego magazynu filmowego, stacji to się spodobało i tak z 1 000 kandydatów wybrali 21, w  tym mnie. Chciałbym żeby również łomżyniacy mogli oddać głos na swojego mieszkańca. W materiale promującym swoją osobę dumnie podkreślam, że pochodzę z Łomży  :)  (...) Można także SMS o treści: 29 na numer 7122 (1,22zł brutto).

Z góry dziękuję i liczę na (...).http://www.tvnwarszawa.pl

Pozdrawiam,
Michał Stolarewicz


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę