Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Wychowanki Domu Dziecka z Łomzy otrzymały mieszkanie

Pierwsze samodzielne mieszkanie otrzymały dziś dwie wychowanki Domu Dziecka w Łomży od władz miasta. Jest to pierwszy etap przygotowania ich do samodzielnego życia. Obie mają po 19 lat, w maju zdawać będą maturę. Jedna z nich przebywała w domu dziecka od urodzenia, druga od 6 roku zycia. Mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego zostało wyremontowane na koszt miasta, m.in. wymieniono okna i podłogi. Dziś dziewczęta otrzymały w prezencie od prezydenta Jerzego Brzezińskiego także dywan. Część mebli zakupiły już ze środków, które skarb państwa przekazał na ich usamodzielnienie.

4 podobne mieszkania dla startujących w samodzielne życie wychowanków urządzono w domu dziecka przy ul. Polnej. Przebywa w nich 6 dziewcząt i dwóch chłopców. Utrzymanie mieszkań , w tym także opłaty czynszowe pokrywają juz użytkownicy z własnych środków.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę