Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst reklamowy

Dla domu, ogrodu, mieszkania...

Od środowego poranka mieszkańcy Łomży i regionu mogą już robić zakupy w nowym – jak do tej pory - największym w mieście markecie budowlanym. To coś więcej niż zwykły sklep, a nawet hurtownia. Pod jednym dachem zgromadzono ponad 60 tysięcy produktów począwszy od zwykłej chemii gospodarczej, przez oświetlenie, elektronarzędzia, ceramika budowlana, panele podłogowe, drzwi, farby, kleje i tynki... - Wszystko oczywiście w konkurencyjnych cenach, tak aby każdemu opłacało się właśnie u nas robić zakupy – mówi Jacek Martela, współwłaściciel rodzinnej firmy z Ciechanowa, która otworzyła market „Dla domu, ogrodu, mieszkania” przy Alei Legionów w Łomży.

Szeroki asortyment, konkurencyjne ceny, wszystko pod dachem i miła obsługa – to zalety nowego marketu, które mają okazać się także przepisem na sukces. Market budowlany „Dla domu, ogrodu, mieszkania” to piąty market otwierany przez przedsiębiorcze rodziny Takowskich i Martela z Ciechanowa.
- Łomża jest największym miastem w którym zainwestowaliśmy i z tym miastem wiążemy duże plany mówił Jacek Martela, w środę rano przechodząc się po nowo otwartym sklepie przy Alei Legionów w Łomży.
To duży – dobrze widoczny budynek naprzeciwko jednostki wojskowej, tuż przy wlocie do Alei  Legionów  ulicy Przykoszarowej. Przed budynkiem znajduje się duży parking, na którym bez  problemów miejsce może znaleźć każdy kierowca. Wewnątrz, w dwóch częściach budynku, zebrano właściwie wszystko to co zarówno w trakcie budowy, remontu, czy codziennego użytkowania każdego domu  jest potrzebne.
- Mamy ponad 60 tysięcy produktów. To nierzadko więcej niż można znaleźć nie tylko w zwykłym sklepie, ale nawet hurtowniach – podkreśla pan Jacek.
Bogata oferta marketu dotyczy nie tylko wszystkiego co jest potrzebne przy budowie i remoncie domów i mieszkań czyli tynków, farb, płytek ceramiczny, ceramiki budowlanej, paneli podłogowych, drzwi czy oświetlenia, ale także elektronarzędzi dla profesjonalistów i majsterkowiczów jak wiertarki, pilarki, szlifierki czy pompy,  a na zwykłej chemii gospodarczej   (proszki do prania, płyny i pieluchy...) i artykułach do szkoły kończąc.

W nowym markecie raj znajdą, a przynajmniej przy pomocy tego wszystkiego co tu się znajduje, mogą sobie zbudować działkowcy.  Jest tu niemal wszystko co na działce być powinno...
- Mamy niezwykle nawet bogatą ofertę dla tych wszystkich, którzy chcieliby zrobić sobie prawdziwą majówkę. Są nie tylko grille, ogrodowe fotel i stoły, ale także przenośne wieloosobowe huśtawki, duże parasole a nawet specjalne ogrodowe namioty – podkreśla  Jacek Martela.

Nowy market budował się bardzo szybko. Budynek powstał w kilka miesięcy, a cała inwestycja - od czasu wydania zgody na budowę do pozwolenia na użytkowanie obiekt – to raptem rok i dwa miesiące.
- Tu muszę podziękować pracownikom łomżyńskiego ratusza. Wszelkie pytania i wątpliwości zawsze szybko i kompetentnie były wyjaśniane – chwili urzędników Jacek Martela.

Dodajmy tylko inwestycja kosztowała około 6 mln zł. Pracę  w nowym łomżyńskim markecie „Dla domu, ogrodu, mieszkania” pracę znalazło 28 osób – wszyscy z Łomży.
Market czynny jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 19.00, a w soboty od 8.00 do 15.00.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę