niedziela, 18 listopada 2018 napisz DONOS@

Listy kandydatów do PE

45-letni mężczyzna – to uśredniony kandydat do Parlamentu Europejskiego w okręgu wyborczym obejmującym województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie. Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała listy wyborcze kandydatów, którzy 7 czerwca będą u nas walczyli o mandaty w Brukseli. Ze 110 kandydatów, na 11 lisach wyborczych, 86 to mężczyźni, a tylko 24 kobiety. Średni wiek kandydata to 45 lat - przy czym najmłodszy ma 21, a najstarszy 77 lat. Średnio kandydujący mężczyźni są o 6 lat starsi od kandydujących kobiet.

Komitet Wyborczy Libertas
1    BENDER Ryszard Janusz         
2    PSZENNY Sławomir
3    JABŁOŃSKA Elżbieta
4    PRZYMĘCKI Jakub Piotr
5    FEDOROWICZ Tomasz
6    CHYBOWSKI Marek Tadeusz
7    DANIŁOWSKI Michał Jerzy
8    TARNACKA Irena
9    NOWACKI Bogdan Mieczysław
10    SRZEDNICKI Dariusz Marek

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
1    LISEK Krzysztof     
2    ARŁUKOWICZ Tadeusz     
3    BUBLEWICZ Beata Maria     
4    MIRONOWICZ Antoni     
5    SZELĄŻEK Włodzimierz     
6    GROMADZKI Sławomir     
7    SERTEL Paweł Piotr    KomitetP     
8    NASZKIEWICZ Anna     
9    BOJARSKA Wiesława Alicja     
10    PERKOWSKI Mateusz     

Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy
1    MAZUR Mateusz Andrzej         
2    CHOCIEJ Anna     
3    GRUCELA Bartosz     
4    ĆWIKIEL Zofia     
5    KAŁUŻA Kamil Patryk     
6    KAMIŃSKI Dariusz     
7    SZYMAŃSKI Jerzy Zbigniew     
8    ZALEWSKI Wiesław         
9    SOLIS Grzegorz     
10    MACONKO Czesław Kazimierz

Komitet Wyborczy Polska Partia Socjalistyczna
1    JANISZEWSKI Piotr     
2    RADZIEWICZ Barbara Maria     
3    OCZKOWSKI Tomasz Józef         
4    OBUCHOWSKA Urszula     
5    KLIMASZEWSKI Eugeniusz     
6    KOWALSKA Joanna     
7    CHODOREK Damian Piotr     
8    WĘCŁAWSKA Aleksandra Magdalena
9    FAŁKOWSKI Piotr     
10    GARBART Sylwia     

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe   
1    ŻELICHOWSKI Stanisław
2    KAMIŃSKI Jan     
3    FABISIAK Irena Elżbieta
4    BORAWSKI Edmund
5    KRAJEWSKI Józef     
6    DOBROŃSKI Adam Czesław     
7    BAGIŃSKI Mieczysław     
8    MICHNIEWICZ Marek Leszek
9    BOBEK Jan
10    BASZKO Mieczysław Kazimierz     

Komitet Wyborczy Prawica Rzeczypospolitej
1    ROKOSZ-KUCZYŃSKI Gniewomir Gwidon   
2    RUTKOWSKI Lech
3    URBANOWICZ Konrad     
4    RUDZIŃSKA Anna     
5    WYSZYŃSKI Józef     
6    MATULEWICZ-GILEWICZ Justyna
7    MAŚLAK Józef Adam
8    ŻEBROWSKI Stanisław     
9    MEREDYK Marian Bogusław     
10    GALIBARCZYK Marcin Grzegorz     

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość     
1    KURSKI Jacek Olgierd   
2    JURGIEL Krzysztof
3    ARENT Iwona Ewa
4    PERLIŃSKI Jacek Artur
5    SZCZYPIŃ Jadwiga Mariola
6    GOSIEWSKI Jerzy Antoni
7    GRZYMAŁA Wiesław Tadeusz
8    SKAWIŃSKI Ryszard     
9    KOWSZYŃSKI Paweł Andrzej
10    BOGUCKI Jacek

Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
1    ROCHNOWSKA Renata Maria         
2    CHMIELEWSKI Andrzej Eugeniusz
3    GAN Tomasz Edward     
4    OPAŁKA Paweł Szczepan
5    PERKOWSKI Jan     
6    WRÓBLEWSKI Kazimierz     
7    FIERTEK Józef     
8    KUCYK Danuta
9    MIKUCKI Leszek
10    RÓŻAŃSKI Sławomir Andrzej

Komitet Wyborczy Unia Polityki Realnej
1    POTERAJ Jarosław         
2    LISIECKI Piotr Cezary
3    NONIEWICZ Piotr     
4    WOJCIECHOWSKI Michał Jerzy
5    CHILIŃSKI Tomasz     
6    NOCNY Piotr Benedykt     
7    KUŹMIEROWSKA Paulina
8    STĘŻAŁA Tomasz Maria     
9    CHWESEWICZ Grzegorz
10    FIMOWICZ Grzegorz     

Koalicyjny Komitet Wyborczy Porozumienie dla Przyszłości - CentroLewica (PD+SDPL+Zieloni 2004)
1    SZAMATOWICZ Marian Czesław         
2    LENKIEWICZ Piotr
3    RUMIŃSKI Krzysztof
4    HASS Zbigniew Marek
5    TOBOLSKA Katarzyna
6    PANASIUK Radosław Romuald     
7    CZARNECKA Aleksandra Patrycja
8    FOTYGO Paweł Marek
9    MAKOWSKI Błażej
10    POLANOWSKA Anna

Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy     
1    IWIŃSKI Tadeusz   
2    CZERNIAWSKI Mieczysław Leon
3    MAŃKUT Władysław
4    SYCZEWSKI Jan
5    PIETRZAK Wiesław Michał   
6    KIMERA Józef Dariusz
7    MALINOWSKI Dariusz
8    KOCHAN Janusz Ryszard
9    JAKUBOWSKA Anna
10    WOJDA Bartosz

181019011825.gif

 
181116110919.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę