Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Nastolatek z Łomży okradł rodziców

Tego niewielu by się spodziewało... a już na pewno nie jego rodzice. 15-latek z Łomży okradał własny dom i własnych rodziców. Wyniósł biżuterię wartą 2700 złotych i sprzedał ją w lombardzie. Jak tłumaczył pieniądze przeznaczył na pizze i chipsy.

Jak informuje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, nastolatek wynosił biżuterię z domu swoich rodziców przez kilka dni i sprzedawał ją w jednym z okolicznych lombardów. Łącznie wartość wyniesionej biżuterii oszacowano na 2700 złotych, przy czym 15-latek dostał za nią tylko około 600 złotych  Część skradzionej biżuterii odzyskali łomżyńscy policjanci.
Sprawą nastolatka co okradał własnych rodziców ma się zająć sąd rodzinny i nieletnich.

Ukradł skarbonkę
Tymczasem z jednego z domów w Wiźnie zginęła skarbonka z 2000 zł. Jak ustalili policjanci złodziejem był majster z Jedwabnego, który naprawiał grzejnik. Wykorzystując nieuwagę domowników 42-latek zabrał skarbonkę z pieniędzmi. Wczoraj sprawca został przesłuchany. Przyznał się do kradzieży.
Za to przestępstwo grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę