Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Zabił go ogień i... alkohol

Przyczyną śmierci mężczyzny, którego nadpalone ciało znaleziono w niedzielę po południu przy Szosie Zambrowskiej w Łomży, mogła być mieszanka alkoholu i tlenku węgla z płonących traw - wynika z sekcji zwłok przeprowadzonej wczoraj po południu w Zakładzie Medycyny Sądowej w Białymstoku. Jak podkreśla prokurator Tomasz Wilk, szef Prokuratury rejonowej w Łomży, sekcja ostatecznie wykluczyła udział osób trzecich w spowodowaniu śmierci mężczyzny. Wstępnie ustalono także personalia denata. Prawdopodobnie to 58-letni mieszkaniec Łomży.

Przypomnijmy częściowo nadpalone i odymione ciało mężczyzny w niedzielę po południu na nieużytkach przy Szosie Zambrowskiej znalazł przypadkowy przechodzień. Wokół była wypalona trawa.
- Wykluczyliśmy udział osób trzecich w śmierci tego mężczyzny – mówi prokurator Tomasz Wilk.  - Śmierć mogła nastąpić w wyniku specyficznej mieszkanki alkoholi i tlenku węgla powstałego z płonących traw – dodaje, podkreślając, że ostatecznie będzie to wiadome dopiero po wykonaniu badań histopatologicznych. - Materiał do takich badan został pobrany – mówi prokurator.

Tymczasem policjanci wstępnie ustali kim był zmarły. Okazuje się, że to nie - jak pierwotnie oceniano - 25-30-latek, ale 58-letni mężczyzna - mieszkaniec Łomży.
- Czekamy jeszcze na potwierdzenie tożsamości przez rodzinę – mówi prokurator Wilk.

Nie wszystkie zagadki udało się już rozwikłać. Śledczy chcą ustalić teraz okoliczności w jakich powstał pożar trawy wokół mężczyzny.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę