Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@

W Jedwabnem spłonęła stodoła

Blisko 30 strażaków ochotników i zawodowców, przez ponad dwie godziny nocą walczyło z ogniem w Jedwabnem. Po godzinie 21.00 zgłoszono pożar dużej – w granicach 120 m.kw. - drewnianej stodoły krytej eternitem. Wewnątrz był m.in. ciągnik Ursus C-360. Istniało też realne niebezpieczeństwo przedostania się ognia na sąsiednie budynki.

Jak informuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży w akcji gaśniczej brało udział pięć jednostek ochotniczych straży pożarnych i jeden zastęp PSP z Łomży. Niestety stodoły, jak i znajdujący się w niej maszyn - w tym ciągnika rolniczego - nie udało sie uratować. Straty wstępnie oszacowano na około 30 tys zł., ale wartość uratowanego mienia jest znacznie większa. Z dotychczasowych ustaleń strażaków wynika, że pożar stodoły mógł powstać w wyniku zaprószenia ognia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę