Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Tragedia na polu

Gospodarz spod Wysokiego Mazowieckiego zginął w trakcie prac polowych. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 47-letni mieszkaniec wsi Miodusy Stasiowięta w sobotę pracował na polu przy rozrzucaniu obornika. Gdy po zmroku nie wrócił do domu, żona poszła go szukać. To ona znalazła jego ciało.

Jak podaje policja ciało mężczyzny leżało przy rozrzutniku obornika. Części jego ubrania były wkręcone w wał urządzenia. Wezwany na miejsce zdarzenia lekarz pogotowia stwierdził zgon 47-latka.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę