Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Tragiczny finał wypalania traw w Łomży

Główne zdjęcie
fot. archiwum

W pożarze trawy zginął mężczyzna. Sygnał o tym, że ktoś jest wśród palących się traw dostali dziś strażacy. Na miejscu - w Łomży przy Szosie Zambrowskiej zgłoszenie potwierdziło się. Na razie nie wiadomo kim jest ofiara.

Pożary traw i ściółki leśnej są teraz plagą. Dziś podlascy strażacy mieli już ponad 50 takich zgłoszeń. W podlaskich lasach obowiązuje trzeci - najwyższy stopień zagrożenia pożarowego.

Leśnicy przypominają, że w lasach obowiązuje zakaz palania ognisk. Strażacy natomiast ostrzegają rolników - za celowe wypalanie traw grozi utrata unijnych dopłat.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę