Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Nietrzeźwy weekend

Łomżyńscy policjanci w ostatni weekend zatrzymali trzech pijanych kierowców. Rekordzista – 31-latek, miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Dwaj pozostali zatrzymani byli nico bardziej trzeźwi. U nich alkomat wskazywał prawie po 2 promile.

Jak informują policjanci jeden z zatrzymanych to recydywista. Pijany jechał samochodem marki volvo mimo, że nie miał prawa jazdy. Już wcześniej, za jazdę na dwóch gazach, zabrał mu je sąd. W tym wypadku ciekawostką jest to, że recydywista ma raptem 20 lat.

W skali całego województwa zatrzymano 30 nietrzeźwych kierowców. Absolutnym rekordzistą był motorowerzysta z Sejn. Po zbadaniu 52-latka alkomatem na wyświetlaczu urządzenia pojawiła się liczba: 5,5 promila. Dodatkowo okazało się, że ma sądownie orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę