Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Kolejny wypadek motocyklisty

Tragicznie zakończyła się dla 24-letniego mieszkańca Kolna wieczorna przejażdżka motorem. Gdy jechał główną ulicą miasta, na jednym ze skrzyżowań, pierwszeństwo przejazdu wymusiła na nim kobieta prowadzące skodę fabię. Motocyklista uderzył w bok samochodu i z licznymi i poważnymi obrażeniami głowy i kości trafił do kolneńskiego szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 19.00 na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Dąbrowskiej. Jak relacjonuje policja 43-letnia kobieta wjeżdżając fabią na to skrzyżowanie z podporządkowanej ulicy Dąbrowskiej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motocykliście.  Mimo próby wyhamowania motor z dużą siłą uderzył w bok skody. Jadący nim 24-letni mężczyzna doznał bardzo poważnych obrażeń. Jak podaje policja ma liczne obrażenia głowy i liczne złamania kości.

To kolejny w ostatnich dniach wypadek z udziałem motocyklisty w regionie. We wtorek w okolicach Łap 25-latka jadąca motorem wpadła pod TIRa, w poniedziałek pod Białymstokiem 18-latek jadący hondą został uderzony przez tico, a w niedzielę wieczorem w okolicach Szepitowa 35-letni motocyklista zginął po tym, jak na łuku drogi jego motor roztrzaskał się na drzewie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę