Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Śmierć po dyskotece

Tragicznie dla 17-letniego mieszkańca jednej z okolicznych wsi zakończyła się wizyta w niedzielę wielkanocną na dyskotece w Jeziorku. Podczas zabawy chłopak zasłabł. Koledzy zawieźli go do szpitala na izbę przyjęć. Tam mimo reanimacji zmarł. Na razie nie wiadomo co było przyczyną śmierci. Prokuratorzy wykluczają udział w niej osób trzecich.

Zmarły 17-latek, to mieszkaniec jednej z wsi pod Zbójną. Na świątecznej dyskotece bawił się wraz z grupą znajomych. To właśnie oni, wczesnym porankiem, przywieźli go do szpitalnej izby przyjęć. Chłopak podczas zabawy poczuł się źle. Mimo wysiłków lekarzy i trwającej 40 minut reanimacji 17-latek nie przeżył.
W takich wypadkach o śmierci musi być powiadomiony prokurator. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łomży. Jej szef prokurator Tomasz Wilk, podkreśla że ciało nastolatka nie miało widocznych śladów obrażeń. Po pierwszych badaniach biegły wstępnie stwierdził zmiany chorobowe w obrębie nerek i wątroby.
- Na razie jednak za wcześnie mówić co mogło być przyczyną śmierci – mówi prokurator Wilk. Pobrano wycinki do dokładnych badań m.in. histopatologicznych, które pozwalają na rozpoznanie zjawisk mikroskopowych zachodzących w komórkach oraz tkankach organizmu przy różnego rodzaju schorzeniach. Wyniki tych badań będą znane za około miesiąc, wtedy też okaże się, co mogło spowodować tak nagłą śmierć młodego człowieka.

Ciało 17-latka zostało już wydane rodzinie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę