Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Wypadek pod Jeziorkiem

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło nocą w okolicach Jeziorka. Uczestniczyły w nim trzy samochody osobowe – audi, passat i nubira. Jedno z aut – audi - dachowało. Dwie osoby z tego samochodu trafiły do szpitala, ale na szczęście ich obrażenia nie są poważne.

Do wypadku doszło około godziny 22.20. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechało na lewy pas ruchu gdzie otarło się z mijaną nubirą, a następnie uderzyło w bok jadącego za nią passata, po czym wpadło do przydrożnego rowu i dachowało.
Choć wypadek wyglądał groźnie większość osób jadących w samochodach wyszło z tego bez szwanku. Karetka pogotowia do szpitala zabrała jedynie dwie osoby z audi. Jak podkreślają ratownicy obrażenia jakich doznali nie są groźne dla życia.

Wszyscy kierowcy samochodów byli trzeźwi.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę