Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Kolejny wypadek na 61.

Cztery osoby zostały ranne w wypadku drogowym jaki rano wydarzył się na drodze krajowej nr 61 pomiędzy Szczuczynem a Stawiskami. Kilka minut przed godz. 7.00 czołowo zderzył się tu lanos z passatem. Aby wydobyć rannych ze zmiażdżonych pojazdów strażacy musieli rozcinać karoserie samochodów. Na razie nie są znane okoliczności wypadku.

Trzy osoby ranne zostały przewiezione do szpitala w Grajewie, czwarta w stanie ciężkim trafiła do szpitala w Łomży – podaje policja.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę