Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Ukradł ule z pszczołami

Nietypowa kradzież zgłoszono zambrowskiej policji. Złodzieje skradli cztery ule z pszczołami. Policjanci proszą o pomoc wszystkich, którzy mogliby pomóc w ustaleniu sprawców kradzieży.

Do kradzieży doszło na początku tygodnia. Ule stały sobie na łące w Kalinówce Basiach przy drodze Rutki-Grądy Woniecko.  Jak podaje starszy sierżant Monika Dąbrowska oficer prasowy KPP w Zambrowie domki pomalowane były na biało i miały dwuspadowy aluminiowy daszek.
Wszystkie osoby, które widziały zdarzenie lub mogą udzielić informacji w tej sprawie, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie pod numerem telefonu (086) 276 33 33 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997 (z telefonu komórkowego 112).

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę