Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Prawie jak „Romeo i Julia”, ale... w Zambrowie

Do nietypowej „miłosnej” interwencji zostali wezwani policjanci z Zambrowa. Mężczyzna chcąc odzyskać względy swojej wybranki wspinał się do niej po balkonach jednego z bloków. Niestety, mimo że wspiął się na właściwy balkon, okno mieszkania, tak jak i serce wybranki pozostało dla niego zamknięte...

Jak informuje starszy sierżant Monika Dąbrowska, oficer prasowy KPP w Zambrowie, nad ranem dyżurny tutejszej policji został poinformowany przez mieszkańców o osobie wspinającej się po balkonach jednego z bloków. Mundurowi natychmiast pojechali pod wskazany adres. Na miejscu zauważyli mężczyznę przykucającego na balkonie na pierwszym piętrze. Zapukali do drzwi tego mieszkania. Otworzyła kobieta, którą funkcjonariusze poinformowali o tajemniczym „gościu” za oknem. Okazało się, że ci dwoje byli kiedyś parą. Teraz 38-latek nie może się pogodzić z utratą ukochanej kobiety. Na wszelkie sposoby próbuje ponownie zdobyć jej względy. Tym razem jednak znów się nie udało... Mężczyzna musiał opuścić mieszkanie swojej wybranki, a przy okazji wysłuchać od zambrowskich policjantów przestróg przed niebezpieczeństwem jakie niesie za sobą wpinanie się po balkonach.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę