Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

„Jak nowy” basen będzie za pół roku

Główne zdjęcie
fot. UM Łomża

„Stary” basen przy Szkole Podstawowej nr 10 zyskał nowy wygląd, a teraz zyskuje nowe wnętrze. Jak poinformował ratusz obiekt gotowy w tzw. stanie surowym, a budowlańcy intensywnie pracują wewnątrz budynku. Wszystko ma być gotowe i oddane do użytku jesienią tego roku.

fot. UM Łomża
fot. UM Łomża
fot. UM Łomża
fot. UM Łomża

Basen przy „dziesiątce” nim doczekał się kapitalnego remontu służył 14 lat. Ten rozpoczęto w  ubiegłym roku. Znacznie rozbudowano jego budynek, bo wewnątrz musi zmieścić się wiele rzeczy, których nigdy tu wcześniej nie było.
- Wybudowano trybunę na 70 miejsc. Powstanie zjeżdżalnia z basenem rekreacyjnym o powierzchni 75 metrów kwadratowych, wanna z hydromasażem, fontanna - grzybek, sauna oraz ławeczka napowietrzająca – wyliczono w informacji o remoncie basenu na stronie internetowej miasta.
Także wszystko co dotychczas tam było zostało albo wymienione, albo poważnie wyremontowane. Dotyczy to również samej „starej” niecki basenowej, która została wymieniona wraz z instalacją uzdatniania wody basenowej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę