Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Inauguracyjne posiedzenie Powiatowej Rady Zatrudnienia

Zenon Białobrzeski – wójt gminy Zbójna został przewodniczącym Powiatowej Rady Zatrudnienia. Radę na czteroletnią kadencję powołał starosta Krzysztof Kozicki. W jej skład weszli reprezentanci związków zawodowych, przedstawiciele organizacji pracodawców, organizacji społecznych i samorządów terytorialnych. Rada jest ona organem społecznym, opiniującym i wspierającym starostę w realizacji lokalnej polityki rynku pracy.

Inaugurując posiedzenie Rady w nowym składzie Starosta – Krzysztof Kozicki wyraził nadzieję na dobrą współpracę oraz podejmowanie wspólnych inicjatyw mających na celu pobudzenie aktywności zarówno wśród przedsiębiorców jak i bezrobotnych w celu aktywizacji lokalnego rynku pracy a tym samym łagodzenie skutków bezrobocia.

Rada w nowym składzie wybrała wybrała przewodniczącego Zenona Białobrzeskiego wójta gminy Zbójna oraz wiceprzewodniczącego Piotra Grabaniego dyrektora Naczelnej Organizacji Technicznej w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę