Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 maja 2024 napisz DONOS@

Rozpędzone audi uderzyło w nieoświetlony rozrzutnik

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Dwie osoby zostały ranne w wypadku jaki wczoraj po godzinie 20. wydarzył się na krajowej „61”. Audi prowadzone przez obywatela Litwy uderzyło w tył nieoświetlonego rozrzutnika rolniczego, którym przewożone były deski. 31-letni kierowca audi doznał urazu głowy. Z m.in. złamaną żuchwą i wybitymi zębami został przewieziony do szpitala. Tu, z ogólnymi obrażeniami ciała, trafił także jego pasażer.

Rolnik, mieszkaniec pobliskiego Grabowa, który kierował ciągnikiem z rozrzutnikiem bez świateł, ze zderzenia wyszedł bez szwanku. Za spowodowanie zagrożenia na drodze i doprowadzenie do wypadku odpowie przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę