Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

„Po pijaku” robi się różne głupoty...?

Pijany mężczyzna nocą zbił dwie szyby na stacji paliw w Jakaci Dwornej pod Śniadowem. Właściciel stacji straty oszacował na 1 tysiąc złotych. Sprawca noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań w Łomży.

Do zdarzenia doszło około 22.00. Wandalem okazał się 28-letni mieszkaniec gminy Lubotyń. Gdy wybijał szyby w budynku działającej całą dobę stacji paliw był pijany. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali go i przewieźli do Łomży. Tu jeszcze dziś, jak tylko wytrzeźwieje, ma się tłumaczyć ze swego wyczynu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę