Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Eurowyborcze przygotowania czas zacząć

Do wyborów do Parlamentu Europejskiego pozostało już tylko nieco ponad dwa miesiące. W Łomży w ubiegłym tygodniu ukonstytuowała się i rozpoczęła działalność Rejonowa Komisja Wyborcza. Jej przewodniczącym został Komisarz Wyborczy w Łomży - Eugeniusz Dąbrowski, sędzia tutejszego Sądu Okręgowego. Komisja ma sprawować nadzór nad przestrzeganiem prawa wyborczego, kontrolować przygotowania do wyborów i wykonywanie poszczególnych czynności wyborczych na obszarze pięciu powiatów: kolneńskiego, grajewskiego, łomżyńskiego, wysokomazowieckiego i zambrowskiego oraz miasta Łomży.

W jej skład – poza przewodniczącym - weszło także czworo innych sędziów Sądu Okręgowego w Łomży: Andrzej Kordowski, Wiesława Kozikowska, Joanna Rawa i Włodzimierz Wójcicki, który podczas pierwszego posiedzenia został wybrany zastępcą przewodniczącego Rejonowej Komisji Wyborczej w Łomży. 
Na sekretarza Komisji został powołany Antoni Dołęgowski, dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Łomży. Właśnie to biuro, zgodnie z prawem, zapewnia funkcjonowanie Komisji. Tu (budynek dawnego urzędu wojewódzkiego, ul. Nowa 2, II piętro) Komisja ma swoją siedzibę i tu codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 11.00 jej członkowie pełnią dyżury.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę