Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Brawurowy motocyklista

Młody mieszkaniec Zambrowa w sobotę wieczorem hondą objeżdżał Zambrów. Niestety nie zawsze udawało mu się jechać zgodnie z przepisami ruchu drogowego... Miał pecha, bo za nim nieoznakowanym radiowozem jechali policjanci, którzy wszystko skrupulatnie rejestrowali. Efektem tego była mandat i pokaźna liczba punktów karnych.

Jak relacjonuje starszy sierżant Monika Dąbrowska, oficer prasowy KPP w Zambrowie, 24-letni motocyklista wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej, przyspieszył i przed „zebrą” wyprzedził jeszcze samochody, które zatrzymały się aby przepuścić pieszych. Później było jeszcze jedno skrzyżowanie. Tu też nie zawahał się i złamał kolejne przepisy wyprzedzając bezpośrednio na skrzyżowaniu. Wtedy też motocyklista został zatrzymany przez policjantów. Za popełnione wykroczenia młody mieszkaniec Zambrowa otrzymał 500 złotych mandatu. Nie obeszło się też bez punktów karnych. Po zsumowaniu wszystkich występków mundurowym wyszło ich aż 19.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę