Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Czerniawski czwarty

Rada Krajowa Sojuszu Lewicy Demokratycznej zatwierdziła wstępne listy wyborcze do Parlamentu Europejskiego. W okręgu obejmującym województwa podlaskie i warminsko-mazurskie listę otwiera poseł Jarosław Matwiejuk z Białegostoku. Czwarty jest na niej Mieczysław Czerniawski z Łomży.

O starcie Czerniawskiego w wyborach do europarlamentu informowaliśmy już kilka dni temu.  Wówczas podkreślał on, że nie liczy na wygraną, ale udział w wyborach chce potraktować jako swoisty sprawdzian popularności przed przyszłorocznymi wyborami samorządowymi.
- Prezydentem Łomży być nie chcę, ale to nie znaczy, że nie mogę go wspierać w radzie miasta – mówił o swoich planach były czołowy polityk lewicy w regionie.

Oto lista kandydatów SLD do PE w okręgu wyborczym nr 3
1. Jarosław Matwiejuk
2. Władysław Mańkut
3. Wiesław Pietrzak
4. Mieczysław Czerniawski
5. Tadeusz Szczepaniak
6. Józef Kimera
7. Dariusz Malinowski
8. Janusz Kochan
9. koalicjanci
10. Bartosz Wojda

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę