Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Czerniawski czwarty

Rada Krajowa Sojuszu Lewicy Demokratycznej zatwierdziła wstępne listy wyborcze do Parlamentu Europejskiego. W okręgu obejmującym województwa podlaskie i warminsko-mazurskie listę otwiera poseł Jarosław Matwiejuk z Białegostoku. Czwarty jest na niej Mieczysław Czerniawski z Łomży.

O starcie Czerniawskiego w wyborach do europarlamentu informowaliśmy już kilka dni temu.  Wówczas podkreślał on, że nie liczy na wygraną, ale udział w wyborach chce potraktować jako swoisty sprawdzian popularności przed przyszłorocznymi wyborami samorządowymi.
- Prezydentem Łomży być nie chcę, ale to nie znaczy, że nie mogę go wspierać w radzie miasta – mówił o swoich planach były czołowy polityk lewicy w regionie.

Oto lista kandydatów SLD do PE w okręgu wyborczym nr 3
1. Jarosław Matwiejuk
2. Władysław Mańkut
3. Wiesław Pietrzak
4. Mieczysław Czerniawski
5. Tadeusz Szczepaniak
6. Józef Kimera
7. Dariusz Malinowski
8. Janusz Kochan
9. koalicjanci
10. Bartosz Wojda


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę