Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Tragiczny poranek na drogach

Główne zdjęcie
Poranny wypadek na krajowej 61 w okolicach Drogoszewa

Niestety tragiczny finał miał wypadek, który kilkanaście minut po godzinie ósmej rano wydarzył się na drodze nr 61 w Drogoszowie pod Miastkowem. Na prostym odcinku drogi jadące w kierunku Łomży dostawcze iveco zderzyło się czołowo z oplem fronterą. 43-letni kierowca opla wskutek odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. Więcej szczęścia mieli kierowcy, których samochody zderzyły się na trasie Łomża – Zambrów. Tu skończyło się tylko na lekkich obrażeniach.

43-letni kierowca tego opla wskutek odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.
43-letni kierowca tego opla wskutek odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

Padający o poranku śnieg znowu zaskoczył kierowców i ...drogowców. Warunki panujące na drogach regionu były bardzo trudne i niestety w wielu wypadkach nie udało się uniknąć kolizji,a czasami i wypadku. Tragicznie zakończył się na szczęście tylko jeden z nich. Na krajowej 61 czołowo zderzyły się dostawczy iveco i terenowy frontera. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej dostawczy iveco wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego z przeciwnego kierunku opla. Niestety kierowca opla zmarł po przewiezieniu do szpitala. W szpitalu znalazł się także 22-letni kierowca iveco. Jego życiu nie zagrania niebezpieczeństwo. Doznał ogólnych obrażeń ciała.

Dwie godziny wcześniej także czołowo zderzyły się bus i ciężarówka na drodze Łomża – Zambrów. Kierujący busem najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas jezdni. Wpadł wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę. Ukraiński kierowca mastera z lekkimi obrażeniami trafił do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę