Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Honorowe obywatelstwo Jedwabnego

Historyk - profesor Tomasz Strzembosz zostanie pierwszym honorowym obywatelem Jedwabnego - postanowili radni radni miasta i gminy. Powodem przyznania tego tytułu jest wydanie w tym roku promującej Jedwabne i okolice książki- "Antysowiecka partyzantka i konspiracja nad Biebrzą, X 1939 - VI 1941" - rzetelnie, jak podkreślił burmistrz Michał Chajewski, przedstawiającej historię miasteczka w okresie II wojny światowej. Tomasz Strzembosz jako jedyny historyk tej klasy zaangażował swój autorytet po stronie mieszkańców Jedwabnego w toczącej się przed trzema laty dyskusji, jaka rozpętała się na temat miasta i jego mieszkańców po ukazaniu sie książki Tomasza Grosa "Sąsiedzi".


Profesor Strzembosz do końca zachował niezależność sądów i występował w obronie jedwabnian.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę