Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Marszałek zostaje

Główne zdjęcie
Marszałek Jarosław Dworzański (fot. archiwum)

Nie będzie zmiany we władzach województwa podlaskiego. W poniedziałek sejmik odrzucił wniosek radnych Prawa i Sprawiedliwości w sprawie odwołania marszałka Jarosława Dworzańskiego. Aby wniosek przeszedł musiało go poprzeć aż 18 radnych sejmiku. Poparło tylko 11 radnych.

Przeciw wnioskowi o odwołania marszałka Dworzańskiego,  co byłoby równoznaczne z odwołaniem całego zarządu województwa, zagłosowało 17 radnych, a jedna  osoba wstrzymała się od głosu.

Politycy regionalnego PiS zarzucali marszałkowi Dworzańskiemu m.in. upolitycznienie urzędu, brak wizji rozwoju województwa, problemy z budową lotniska i wydawaniem unijnych pieniędzy. Sam zainteresowany odpowiadał, że to puste frazesy i ogólniki, żenujący spektakl i początek kampanii do europarlamentu.

 

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę