wtorek, 15 października 2019 napisz DONOS@

Marszałek zostaje

Nie będzie zmiany we władzach województwa podlaskiego. W poniedziałek sejmik odrzucił wniosek radnych Prawa i Sprawiedliwości w sprawie odwołania marszałka Jarosława Dworzańskiego. Aby wniosek przeszedł musiało go poprzeć aż 18 radnych sejmiku. Poparło tylko 11 radnych.

Marszałek Jarosław Dworzański (fot. archiwum)
Marszałek Jarosław Dworzański (fot. archiwum)

Przeciw wnioskowi o odwołania marszałka Dworzańskiego,  co byłoby równoznaczne z odwołaniem całego zarządu województwa, zagłosowało 17 radnych, a jedna  osoba wstrzymała się od głosu.

Politycy regionalnego PiS zarzucali marszałkowi Dworzańskiemu m.in. upolitycznienie urzędu, brak wizji rozwoju województwa, problemy z budową lotniska i wydawaniem unijnych pieniędzy. Sam zainteresowany odpowiadał, że to puste frazesy i ogólniki, żenujący spektakl i początek kampanii do europarlamentu.

 

 


 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę