Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Audi trafiło w drzewo

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Do groźnego wypadku doszło wczoraj po południu na drodze ze Stawisk do Kolna. W okolicach wsi Wścieklice audi wypadło z drogi i z dużą prędkością uderzyło w przydrożne drzewo. 22-letni kierowca w stanie krytycznym, i pasażer 24-latek, trafili do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 16.00. Jak podaje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku najprawdopodobniej kierowca nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze. Wczoraj o tej porze padał deszcz. Audi w pewnym momencie straciło przyczepność, zjechało z drogi i z dużą prędkością uderzyło w drzewo.   

Policjanci proszą ostrzegają i proszą ostrożną jazdę. Także dziś warunki na drogach w regionie nie są najlepsze.  Na wielu drogach, zwłaszcza tych o mniejszym znaczeniu, leży kilkucentymetrowa warstwa śniegu, a na tych ważniejszych rozjechane błoto pośniegowe. Wszędzie jest bardzo ślisko.

Jazdę kierowcom mogą utrudniać także łamiące się pod ciężarem mokrego śniegu gałęzie przydrożnych drzew. Jak informuje dyżurny KM PSP w Łomży nocą strażacy z Łomży usuwali dwa przewalone na jezdnie drzewa. Około godziny 2.30 przewróciło się drzewo w okolicach Wizny, a po 5.00 pod Czarnocinem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę