Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Łomża balsamem?

Główne zdjęcie
Super Express, wtorek 17 marca,

Piwo ujędrnia skórę, donosi Super Express. Jeden z najpoczytniejszych dzienników w Polsce, nie tylko odkrywa nieznane powszechnie właściwości trunku, ale także zadaje kłam obiegowej opinii o funkcjonowaniu wzajemnych animozji pomiędzy łomżyniakami a białostoczanami. Dziennik zamieszcza zwierzenia Patrycji (25 l.), która twierdzi, że codzienne kąpiele piwne przydają urody i dobrego samopoczucia. Dla udowodnienia tezy, obok znajduje się zdjęcie, na którym rzeczona oblewa się eksportowym piwem z łomżyńskiego browaru.

Super Express donosi, że stosowane zewnętrznie piwo tak działa nie tylko na młode kobiety z Białegostoku. W tym samym tekście, ważny pan doktor dermatolog, informuje cały kraj, że również starsze i to nie tylko białostoczanki mogą się oblewać piwem.
„Piwo jest rewelacyjne, bo zawiera witaminy z grupy B. Chodzi szczególnie o biotynę, która gwarantuje jedwabistość skóry” – pisze dziennik.

P.S.
Cóż za marnotrawstwo drodzy panowie?! Ale niech tam. Czego się nie robi dla podtrzymania dobrosąsiedzkich stosunków.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę