Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Kradł alkohol i komputery... wczoraj wpadł

Policjanci z Łomży zatrzymali 20-latka podejrzanego o włamania do działających w mieście firm i kradzieże. Emil O. dwukrotnie włamywał się m.in. do składu drzewnego przy ul. Poznańskiej z którego za pierwszym razem skradł sprzęt komputerowy warty 10 tys zł., a drugim 4 tys zł. Wśród jego „zdobyczy” były także delikatesy na Dmowskiego, z których zabrał alkohol wart 270 zł.

Do składu drzewnego Emil O. włamywał się w styczniu i lutym. Delikatesy „obrobił” we wrześniu.
Jak wyjaśnia podkom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy  KMP w Łomży, nie wszystkie skoki mu jednak wychodziły. W marcu próbował okraść jedną z firm działających przy ul. Sikorskiego. Udało mu się włamać do środka, ale nim dostał się do pomieszczeń biurowych włączył się alarm, który go spłoszył.
Do tych czterech „skoków” Emil O. już się przyznał. Policjanci wyjaśniają czy mógł mieć udział także w innych kradzieżach z włamaniem jakich dokonano w ostatnim czasie na terenie miasta.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę