Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Zostań strażakiem...

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej poszukuje aż 12 nowych strażaków. Właśnie został ogłoszony nabór. Połowa nowych strażaków ma zostać zatrudnionych do wykonywania zadań strażaka ratownika, a pozostali jako ratownik - kierowca. W tym drugim przypadku kandydat na strażaka powinien mieć prawo jazdy co najmniej kat. „C”.

Aby zostać strażakiem trzeba być Polakiem, korzystać w pełni z praw publicznych, nie być karanym za przestępstwo umyślne, ścigane z oskarżenia publicznego, przestępstwo skarbowe umyślne lub inne, posiadać co najmniej średnie wykształcenie, uregulowany stosunek do służby wojskowej i wojskową kategorię zdrowia A. Pożądane byłoby także posiadanie mieszkania w powiecie łomżyńskim i bycie zarejestrowanym jako bezrobotny w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży (ewentualnie brak przeciwwskazań do zarejestrowania się jako bezrobotny).

Dokumenty m.in. życiorys i list motywacyjny należy składać do 6 kwietnia 2009 r. w sekretariacie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży przy ul. Sikorskiego. Nim chętni zostaną strażakami będą musieli przejść kwalifikacje oraz testy sprawności fizycznej.

Ogłoszenie o naborze strażaków do Państwowej Straży Pożarnej w Łomży zostało opublikowane na stronie internetowej KM PSP (www.lomza.com/straz).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę