sobota, 19 października 2019 napisz DONOS@

Zostań strażakiem...

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej poszukuje aż 12 nowych strażaków. Właśnie został ogłoszony nabór. Połowa nowych strażaków ma zostać zatrudnionych do wykonywania zadań strażaka ratownika, a pozostali jako ratownik - kierowca. W tym drugim przypadku kandydat na strażaka powinien mieć prawo jazdy co najmniej kat. „C”.

fot. archiwum
fot. archiwum

Aby zostać strażakiem trzeba być Polakiem, korzystać w pełni z praw publicznych, nie być karanym za przestępstwo umyślne, ścigane z oskarżenia publicznego, przestępstwo skarbowe umyślne lub inne, posiadać co najmniej średnie wykształcenie, uregulowany stosunek do służby wojskowej i wojskową kategorię zdrowia A. Pożądane byłoby także posiadanie mieszkania w powiecie łomżyńskim i bycie zarejestrowanym jako bezrobotny w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży (ewentualnie brak przeciwwskazań do zarejestrowania się jako bezrobotny).

Dokumenty m.in. życiorys i list motywacyjny należy składać do 6 kwietnia 2009 r. w sekretariacie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży przy ul. Sikorskiego. Nim chętni zostaną strażakami będą musieli przejść kwalifikacje oraz testy sprawności fizycznej.

Ogłoszenie o naborze strażaków do Państwowej Straży Pożarnej w Łomży zostało opublikowane na stronie internetowej KM PSP (www.lomza.com/straz).

190729010534.gif

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę