Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Byczek ze złodziejami nie pojechał

Główne zdjęcie
Byczek, który nie lubi jeździć samochodem (fot. podlaska.policja.gov.pl)

W nocy w Szumowie z jednej z posesji złodzieje ukradli olej napędowy i młodego byczka. Najwidoczniej zwierzakowi nie odpowiadały warunki podróży. 200-kilogramowy byczek zdemolował samochód złodziei i „wysiadł”.

W nocy dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie został poinformowany o kradzieży w Szumowie. Mundurowi natychmiast udali się pod wskazany adres. Na miejscu okazało się, że złodzieje włamali się do obory na jednej z posesji. Zabrali olej napędowy i młodego byczka. Niedługo potem funkcjonariusze odnaleźli skradzione zwierzę w lesie. Najprawdopodobniej zwierzakowi nie odpowiadały warunki podróży.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że złodzieje próbowali przewieźć byka w samochodzie osobowym. Zwierzak zdemolował samochód złodziei i „wysiadł”. Policjanci podkreślają , że auto musiało zostać poważnie uszkodzone, bo w pobliżu znajdowało się szkło i elementy zniszczonej karoserii.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę