Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Marihuana w domu

Prawie 14 gramów marihuany znaleźli w mieszkaniu 18-latka łomżyńscy policjanci. Mężczyzna został zatrzymany. Skruszony chce dobrowolnie poddać się karze.

Jak podaje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży, o narkotykach znajdujących się w jednym z mieszkań w Łomży policjanci zostali poinformowani. Sygnał okazał się prawdziwy. Zielony susz zapakowany był w foliowy woreczek. Zatrzymany w weekend chłopak usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z ustawą grozi za to do 3 lat pozbawienia wolności. Skruszony 18-latek chce dobrowolnie poddać się karze.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę