Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Nubira wypadła na zakręcie

23-letnia kobieta z połamanymi żebrami i ogólnym potłuczeniami trafiła do szpitala. Ucierpiała ona w wypadku jaki nocą wydarzył się w okolicach Strękowej Góry na drodze krajowej nr „64”. Jadący od Jeżewa w kierunku Łomży samochód na łuku wypadł z drogi i uderzył w skarpę.

Do wypadku doszło około godziny 22.20. Jak podaje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku kierujący nubirą 36-letni mężczyzna na łuku drogi nie opanował samochodu, zjechał na pobocze,a  następnie z dużą prędkością uderzył w skarpę. Mężczyzna z wypadku wyszedł bez szwanku, ale ucierpiała jadąca z nim 23-letnia kobieta. Ona m.in. ze złamanymi żebrami została przewieziona do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę