Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Kisielnicy

Przez kilka godzin utrudniony był przejazd przez Kisielnicę. Na skrzyżowaniu „61” z drogą na Kolno (63) doszło do wypadku. W czekająca na możliwość wjazdu na „61” ciężarówkę przewożącą krowy uderzyła, jadąca "61" od strony Grajewa cysterna z mlekiem. Choć wypadek wyglądał bardzo groźnie ranna została tylko jedna osoba.

Do wypadku doszło około 9.40.  Na razie nie wiadomo czemu kierowca ciężarówki przewożącej mleko jeszcze kilka metrów przed skrzyżowaniem zjechał na pobocze... Rozpędzona cysterna uderzyła w szoferkę stojącej na „63” ciężarówki przewożącej krowy, a następnie wpadła do przydrożnego roku. 
W wypadku ranna została osoba jadąca jako pasażer w ciężarówce z mlekiem. Kierowcy obu samochodów, a także krowy, wyszli z tego bez szwanku.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę